Novinky projektu Rezidencia Ruža

Posledná možnosť výberu štandardov z bohatej ponuky

6.7.2020

Keďže výstavba projektu Rezidencia Ruža sa blíži ku koncu, máte poslednú možnosť výberu štandardov. Štandardy zahŕňajú komplet sanitu, keramické obklady a dlažby, laminátové podlahy, soklové a prechodové lišty, či interiérové dvere a zárubne s kľučkami. Ukončenie výstavby je plánované už v najbližších týždňoch a tak práve teraz máte poslednú možnosť zariadiť si vaše nové bývanie vlastným výberom štandardov. Rozhodnete sa, napríklad, akej farby bude vaša nová podlaha či kúpeľňa, vybrať si môžete tiež farbu interiérových dverí, zárubní aj sanitu do kúpeľne. V Rezidencii Ruža I. sa nachádza len 28 bytov s terasami a balkónmi. Ku každému bytu je možnosť dokúpenia pivnice a parkovacieho miesta. Dostatok svetla a pekné výhľady poskytnú veľké francúzske okná s izolačným sklom. Pešo si zájdete do centra mesta, na nákupy, do športovej haly, v blízkosti sú školy, škôlky, MHD aj nemocnica.

Opatrenia súvisiace s aktuálnou situáciou

20.3.2020

Vážení klienti, vzhľadom k aktuálnej situácii na Slovensku Vás chceme informovať, že podporujeme a rešpektujeme vydané nariadenia príslušných orgánov. Preto sme upravili prevádzku a práce na našich stavbách a predajných miestach tak, aby nebolo ohrozené zdravie pracovníkov ani klientov. Na stavbách pokračujeme podľa harmonogramu prác, ktoré sú možné v upravenom režime. Náš predajný tím je pripravený venovať sa Vám a zodpovedať všetky Vaše otázky e-mailom na info@rezidenciaruza.sk alebo na info@galleryreality.sk, prípadne telefonicky na čísle 0915 979 574 alebo 0911 775 662. Ďakujeme za pochopenie.

Partneri projektu

Marcoop - Rezidencia Ruža, byty v Ružomberku
Oresi_LOGO_final_72_dpi_RGB

Financovanie

Poštová Banka - Rezidencia Ruža, byty v Ružomberku
Vúb Banka - Rezidencia Ruža, byty v Ružomberku

Kontaktujte nás

Radi by ste vedeli viac o projekte Rezidencia Ruža? Ak máte akékoľvek otázky neváhajte nás kontaktovať e-mailom, telefonicky alebo osobne na našom predajnom mieste v Ružomberku.

Napíšte nám


  Odoslaním formulára dochádza k spracovaniu Vašich osobných údajov pre kontaktné účely. Viac informácií na stránke Ochrana osobných údajov

  Predajné miesto

  RK GALLERY Reality

  Adresa projektu

  Užitocné odkazy

  ©2021 Rezidencia Ruža: s od R.E.M.D.
  by Netblue